List referencyjny z Konior Studio

Pan mgr inż. arch. Bartosz Malec od listopada 2008 roku do listopada 2011 współpracował z Konior Studio ma stanowisku projektanta. W tym okresie pełnił funkcję architekta prowadzącego projekt Centrum handlowego Supersam w Katowicach. Do jego obowiązków należało kierowanie pracą zespołu kilku architektów, koordynacja prac projektantów branżowych oraz współpraca z Inwestorem i jego służbami. Zakres prac projektowych dla skomplikowanego, wielofunkcyjnego obiektu o powierzchni użytkowej ponad 42 000m2 i kubaturze 260 tyś m3 obejmował:

-wykonanie wielowariantowej koncepcji architektonicznej

-wykonanie koncepcji wielobranżowej

-uzyskanie decyzji o warunki zabudowy

-opracowanie i uzgodnienie projektu budowlanego

-uzyskanie pozwolenia na budowę

-opracowanie dokumentacji przetargowej i projektu wnętrz

 

Specyfiką projektu CH Supersam była duża zmienność rozwiązań wynikająca z komercjalizacji obiektu oraz ścisły reżim kosztowy narzucony przez Inwestora.

Ponadto Pan Bartosz Malec brał udział w opracowaniu projektu konkursowego na zagospodarowanie Szybu Krystyna w Bytomiu oraz współpracował przy projektach budowlanych i wykonawczych dwóch rezydencji mieszkalnych w Katowicach.

Pan mgr inż. arch. Bartosz Malec posiada umiejętności, wiedzę techniczną oraz doświadczenie pozwalające na prowadzenie i koordynowanie prac projektowych dla dużych i skomplikowanych obiektów budowlanych.